Par mums

Kas mēs esam?

Mēs – Mēness aptieka, Centrālā laboratorija un Veselības centru apvienības poliklīnikas  – kopā veidojam stipru uzņēmumu grupu, kas ik dienu vairāk nekā 330 vietās visā Latvijā ar īpašām rūpēm par jums atvieglo ceļu līdz veselībai, ikreiz atgādinot: „Galvenais, lai ir veselība!”

Ko mēs darām?

Mēs esam jums blakus un viegli pieejami, lai atbildīgi parūpētos  par veselīga dzīvesveida un labas pašsajūtas iespējām, mūsdienīgu diagnostiku un daudzveidīgu ambulatoro ārstēšanu! Mūsu vienotās pūles un darba sinerģija ir pamats unikālām priekšrocībām, izmantojot mūsu pakalpojumus vairāk nekā 330 vietās visā Latvijā.

Kam mēs ticam?

Mēs uzticamies augstai profesionalitātei un mūsdienu sasniegumiem medicīnā. Mēs ticam, ka ikvienam pieejama veselības aprūpe nozīmē laimīgākus cilvēkus un veselāku mūsu sabiedrību.

Kādas iespējas mēs piedāvājam?

Jūsu veselības vārdā mēs apvienojam savus spēkus, veidojot stipru uzņēmumu grupu, kuras rūpju centrā ir katrs no jums. Tās ir rūpes  par veselīga dzīvesveida iespējām, diagnostiku un ārstēšanu, ikreiz atgādinot: „Galvenais, lai ir veselība!”

Plaša sortimenta zāļu un citu aptiekas produktu pieejamība, zinoši speciālisti, mūsdienīgas tehnoloģijas un jauninājumi, inovācijas, bagātīga informatīvā bāze, plašs savstarpēji papildinošs pakalpojumu klāsts, stabila, pārdomāta loģistika, pieejamas cenas un izcili piedāvājumi

 

Sveiki

Lai nodrošinātu jums pilnvērtīgu servisu, šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.  Sīkdatņu politikas noteikumus lasīt šeit.

Akceptēt visu